PACO | Coffee & Waffles

Yıllardır EDEM® ve ÇITIR WAFFLE® markalarıyla İzmir’den başlayarak birçok ilde franchise şubeler kurduk. Dondurma, waffle ve yan ürünler üretimindeki tecrübemizi nitelikli kahve ile birleştirdiğimiz yeni konseptimiz PACO | Coffee & Waffles ilk şubesi ile sizlerle.

Dünya genelinde yaygın olarak tüketilen popüler bir içecek olan kahve; farklı görünüm ve lezzetlere sahip türleri bulunan özel bir bitkinin çekirdeklerinin kavrulması ve farklı tekniklerle demlenmesi ile hazırlanır. Kahve Kuşağı adı verilen, Ekvator çevresindeki ülkelerde yetiştirilen kahve çekirdekleri değerlendirme uzmanları tarafından lezzet ve kalite sınıflandırmasına tabi tutulur.

PACO | Coffee & Waffles’da her zaman taze ve lezzetli bir kahve deneyimi yaşamanız için uzmanlar tarafından seçilmiş, tadım puanları yüksek, kaliteli kahve çekirdeklerini çiğ olarak tedarik ediyor, haftalık olarak kavuruyoruz.

Kahvenin yanı sıra ÇITIR WAFFLE®, San Sebastian Cheesecake, Belçika Çikolatalı Brownie gibi eşsiz lezzetler de PACO | Coffee & Waffles’da…